Teseq TWT-vahvistimet

Ametek CTS:n uudet Teseq TWT (traveling wave tube) -vahvistimet täydentävät kattavaa ja korkealaatuista Solid-State- vahvistimien portfoliota.

Uusi TWT-sarja tarjoaa ensiluokkaista suorituskykyä ja luotettavuutta, kaikki tuotteet kattavat ISO9001-laatustandardin. Vahvistimet on testattu MIL-STD 810-G (tärinä) -standardin mukaan ja niiden suorituskyky on taattu spesifikaatioiden mukaisesti.

Uuden tuotealueen myötä voimme tarjota markkinajohtavia Solid-State -vahvistimia 10kHz-6 GHz-taajuusalueelle sekä TWT-vahvistimia 2 GHz:stä 40 GHz:iin, kattaen EMC-testausvaatimuksia ja muita käyttötarkoituksia.

Tutustu esitteeseen!

Ota yhteyttä myyntiimme!

Uusimmat uutiset

Elektroniikkateollisuuden huoltopesuri

Ranskalaisen MBtech:n kehittämä MC200-pesukone on suunniteltu erityisesti teollisuuden huolto- ja kunnossapitoprosesseihin, joissa tarvitaan tarkkaa, toistettavaa ja tehokasta puhdistusta. Laite on tarkoitettu muun muassa elektroniikkatuotannon osien,

Lue lisää

EMP-, TEMPEST- ja Control Signal Line-suodatinratkaisut

Tarjoamme korkealaatuisia suodatinratkaisuja, jotka on suunniteltu suojaamaan kriittisiä elektronisia järjestelmiä ja varmistamaan niiden luotettava toiminta vaativissa ympäristöissä. Ratkaisut tarjoavat tehokasta suojaa sähkömagneettisia häiriöitä vastaan sekä

Lue lisää